Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Vivofit jr

Szukając odpowiedniego zegarka sportowego lub monitora aktywności dla dzieci, często trzeba iść na kompromis między wyglądem urządzenia, a jego funkcjami. Dlaczego jednak nie połączyć zalet obu tych aspektów? Dobrym rozwiązaniem będą dostępne w naszej ofercie zegarki Garmin Vivofit junior 3.

Vivofit jr.3 (2022)

Vivofit jr 3 – idealny dla dziecka

Pierwsze, co się rzuca w oczy to dedykowane dzieciom opaski zegarka. W serii Vivofit jr 3 Garmin przygotował kilka uniwersalnych wersji, takich jak moro, różowe kwiaty, czy niebieskie gwiazdy. Nie brak jednak także licencjonowanych opasek, przeznaczonych dla miłośników produkcji Marvela czy Disneya. Dziewczynki z pewnością pokochają opaski The Little Mermaid oraz Disney Princess, chłopcom natomiast bez wątpienia przypadną do gustu zegarki z obudową nawiązującą do Czarnej Pantery lub Iron Mana.

Nie tylko wygląd zegarka przypadnie do gustu jego użytkownikom. Vivofit jr 3 stanowi interaktywne doświadczenie, które - w połączeniu z aplikacją na smartfonie - umożliwi dziecku uczestnictwo w przygodach oraz odkrywanie świata i zdobywanie o nim wiedzy. Wszystko dzięki regularnym wyzwaniom oraz zachętom za wykonanie 60 minut aktywności każdego dnia. Użytkownicy zegarka otrzymują w aplikacji także karty treningowe, które nauczą ich podstawowych ćwiczeń, takich jak wyskoki, pajacyki czy pozycja psa z głową w dół. W efekcie – świetna zabawa wzmaga chęć uczestnictwa w aktywności dziecka w zabawach ruchowych.

Funkcje zegarka Garmin Vivofit junior 3

Monitor aktywności Garmin Vivofit junior 3 wyposażony jest w podstawowe narzędzia jak budzik, licznik kroków czy minutnik. Urządzenie jest wodoodporne i wyposażone w baterię, która jest łatwa do wymiany i starcza nawet na rok aktywności. Kolorowy wyświetlacz nie tylko cieszy oko najmłodszych, ale też umożliwia spersonalizowanie tarczy zegara.

Rodzice natomiast, decydując się na zakup tego zegarka, dostępnego w naszej ofercie, mogą śledzić jego kroki, sen oraz codzienną aktywność. Równocześnie, za pomocą dedykowanej aplikacji w smartfonie, mogą zarządzać zadaniami dla dziecka i przyznawać mu nagrody za wykonane aktywności, zachęcając do przygód i gier, wspomagających kondycję fizyczną dziecka.

Jeśli zatem szukasz zegarka dla dziecka, mając nadzieję, że monitor aktywności zachęci je do uprawiania sportu oraz codziennego ruchu – dostępny w naszej ofercie Vivofit jr 3 będzie dla Twojego dziecka odpowiednim narzędziem.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 728 994 333
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl