Filtruj
Producent
Cena
 • od
  do

Zegarki do pływania Garmin Swim 2

Oferowane zegarki z serii Swim 2 przeznaczone są do wykorzystania podczas pływania w basenach jak i otwartych akwenach wodnych. Zegarek pozwoli Ci monitorować treningi pływackie i pomoże w utrzymaniu oraz poprawie kondycji. Do najistotniejszych możliwości zaliczyć należy monitorowanie tętna, rejestrowanie przepłyniętego dystansu, ilość wykonanych ruchów, dystansu ruchu, tempa itd. 

Garmin Swim 2 mierzy tętno podczas pływania, ale także przez całą dobę. Wyniki możesz analizować dzięki połączeniu z Garmin Connect. Nowe funkcje pozwolą śledzić interwały pływania i odpoczynku w sposób bezobsługowy, bez dotykania wyświetlacza. Zaawansowane funkcje zegarka pozwolą śledzić postęp treningów, określić prędkość osiągania progu beztlenowego czy udzielić Ci wskazówek dot. treningu.

Garmin Swim 2 nie tylko do wody

Zegarki do pływania nie tracą swojej użyteczności po wyjściu z wody. Możesz używać go przez 24 godziny na dobę, aby monitorować swój stan zdrowia i kondycję. W dodatku będziesz mógł kontrolować swój stres czy skorzystać z zaawansowanych informacji dotyczących Twojego snu. Garmin Swim 2 pomoże Ci także podczas innych treningów jak bieganie, kolarstwo i wiele więcej.

Dzięki połączeniu z telefonem będziesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia a Garmin Connect pozwoli na udostępnianie treningów. 

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie. Łódź, Kilińskiego 122/128

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl