Vivofit 4 - monitory aktywności Garmin

Zapomnij o ładowaniu

Monitory aktywności Vivofit 4 to urządzenia pozwalające cieszyć się ich działaniem bez ładowania. Bateria zegarków podtrzyma aktywność urządzenia ponad rok. Vivofit 4 przeznaczony jest do użytkowania przez całą dobę, nie musisz go ściągać, kiedy chcesz pływać czy brać prysznic. Monitoring aktywności i zdrowia przez całą dobę pozwoli na pełną kontrolę samopoczucia i optymalizację aktywności, treningów i odpoczynku.

Podstawowe możliwości monitorów aktywności z serii Vivofit 4 to:

 • zawsze aktywny, kolorowy wyświetlacz, z możliwością jego konfigurowania,
 • posiada klasę wodoszczelności umożliwiającą pływanie w zegarku czy ranie prysznica,
 • zlicza takie dane jak kroki, przebyty dystans, spalone kalorie, a także monitoruje sen i dostarcza spersonalizowane dane dotyczące dziennego celu kroków,
 • synchronizacja z serwisem społecznościowym Garmin Connect™ pozwoli na zapisywanie i udostępnianie aktywności, branie udziału w wyzwaniach, planować aktywności,
 • funkcja Garmin Move IQ® automatycznie wykrywa rodzaj aktywności i odpowiednio klasyfikuje w Garmin Connect.

 Większy komfort na co dzień

Monitory aktywności Vivofit 4 posiadają dodatkowe narzędzia, które wykorzystasz przy wielu codziennych czynnościach. Możesz skorzystać z praktycznego minutnika, alarmu, który przypomni Ci o czymś ważnym,  pomoże odnaleźć Twój telefon czy przedstawi informacje o pogodzie. 

Potrzebna motywacja?

Monitor aktywności mierzy nie tylko aktywność i kondycje, ale także czas bezruchu. Urządzenie zmotywuje Cię do działania sygnalizując potrzebę ruchu. Na podstawie bieżących osiągnięć monitor wyznaczy cele na kolejny dzień. Dodatkowej motywacji dostarczy aplikacja Garmin Connect™, dzięki której rozpoczniesz rywalizację z innymi użytkownikami lub pobijesz własne rekordy.

Rywalizacja z dziećmi i znajomymi

Rodzinny pojedynek? Dlaczego nie. Monitor Vivofit 4 może bezprzewodowo połączyć się z dziecięcym monitorem aktywności Vivofit jr. Pozwoli to rozpocząć rywalizację na kroki z własnym dzieckiem. Jesteś na to gotowy? Można połączyć się także z innym zegarkiem Vivofit 4 i zmierzyć się na czasową ilość kroków. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl