Filtruj
Producent
Cena
 • od
  do

Vivofit jr

Szukając odpowiedniego zegarka sportowego lub monitora aktywności dla dzieci, często trzeba iść na kompromis między wyglądem urządzenia, a jego funkcjami. Dlaczego jednak nie połączyć zalet obu tych aspektów? Dobrym rozwiązaniem będą dostępne w naszej ofercie zegarki Garmin Vivofit junior 3.

Vivofit jr 3 – idealny dla dziecka

Pierwsze, co się rzuca w oczy to dedykowane dzieciom opaski zegarka. W serii Vivofit jr 3 Garmin przygotował kilka uniwersalnych wersji, takich jak moro, różowe kwiaty, czy niebieskie gwiazdy. Nie brak jednak także licencjonowanych opasek, przeznaczonych dla miłośników produkcji Marvela czy Disneya. Dziewczynki z pewnością pokochają opaski The Little Mermaid oraz Disney Princess, chłopcom natomiast bez wątpienia przypadną do gustu zegarki z obudową nawiązującą do Czarnej Pantery lub Iron Mana.

Nie tylko wygląd zegarka przypadnie do gustu jego użytkownikom. Vivofit jr 3 stanowi interaktywne doświadczenie, które - w połączeniu z aplikacją na smartfonie - umożliwi dziecku uczestnictwo w przygodach oraz odkrywanie świata i zdobywanie o nim wiedzy. Wszystko dzięki regularnym wyzwaniom oraz zachętom za wykonanie 60 minut aktywności każdego dnia. Użytkownicy zegarka otrzymują w aplikacji także karty treningowe, które nauczą ich podstawowych ćwiczeń, takich jak wyskoki, pajacyki czy pozycja psa z głową w dół. W efekcie – świetna zabawa wzmaga chęć uczestnictwa w aktywności dziecka w zabawach ruchowych.

Funkcje zegarka Garmin Vivofit junior 3

Monitor aktywności Garmin Vivofit junior 3 wyposażony jest w podstawowe narzędzia jak budzik, licznik kroków czy minutnik. Urządzenie jest wodoodporne i wyposażone w baterię, która jest łatwa do wymiany i starcza nawet na rok aktywności. Kolorowy wyświetlacz nie tylko cieszy oko najmłodszych, ale też umożliwia spersonalizowanie tarczy zegara.

Rodzice natomiast, decydując się na zakup tego zegarka, dostępnego w naszej ofercie, mogą śledzić jego kroki, sen oraz codzienną aktywność. Równocześnie, za pomocą dedykowanej aplikacji w smartfonie, mogą zarządzać zadaniami dla dziecka i przyznawać mu nagrody za wykonane aktywności, zachęcając do przygód i gier, wspomagających kondycję fizyczną dziecka.

Jeśli zatem szukasz zegarka dla dziecka, mając nadzieję, że monitor aktywności zachęci je do uprawiania sportu oraz codziennego ruchu – dostępny w naszej ofercie Vivofit jr 3 będzie dla Twojego dziecka odpowiednim narzędziem.

 

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie. Łódź, Kilińskiego 122/128

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl