Optymalizator jazdy po torze wyścigowym Garmin Catalyst 010-02345-10

Dostępność: Zapowiedź produktu
Cena: 4 499,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 4499.00

ilość szt
Zyskujesz 40 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ NA TORZE

Ten pierwszy w branży, uniwersalny trener wirtualny jest montowany w kabinie i gromadzi dane dotyczące jazdy, zapewniając dźwiękowe wskazówki w czasie rzeczywistym. Urządzenie pozwala również na natychmiastową analizę sesji, wskazując kluczowe obszary wymagające poprawy1.

 

Jaką linią jechać? Funkcja True Track Positioning™ wyświetla Twoją linię wyścigową.

 

Mów do mnie, trenerze. Dźwiękowe wskazówki są przekazywane przez słuchawki2 lub radio samochodowe w czasie rzeczywistym.

 

Urządzenie Garmin Catalyst śledzi i porównuje dane jazdy, wskazując, czy jedziesz szybciej czy wolniej niż w poprzednim okrążeniu.

 

Technologia True Optimal Lap™ bierze pod uwagę wszystkie dane dotyczące wydajności, aby pokazać najlepszy możliwy czas jazdy.

 

Rób postępy. Natychmiastowe dane i adaptacyjne sugestie wskazują kluczowe obszary wymagające poprawy.

 

Po zakończeniu sesji możesz natychmiast przejrzeć statystyki sesji na 7-calowym ekranie dotykowym. Komputer nie jest potrzebny.

Uzyskaj najlepszy czas na torze.

TECHNOLOGIA TRUE TRACK POSITIONING

Ta przełomowa technologia wykorzystuje pozycjonowanie na podstawie sygnału 10 Hz z wielu sieci GNSS do generowania linii wyścigowej na torze.

TRENER JAZDY NA TORZE

Na torze urządzenie Garmin Catalyst szybko staje się Twoim „wirtualnym trenerem”, na bieżąco udzielającym wskazówek poprzez zestaw słuchawkowy2 lub radio samochodowe przy użyciu technologii Bluetooth®.

TECHNOLOGIA TRUE OPTIMAL LAP

Ta rewolucyjna technologia łączy najlepsze czasy dla każdego segmentu toru, aby wskazywać optymalny czas jazdy w oparciu o linie, po których faktycznie powadzony był pojazd i które można powtarzać.

WYDAJNOŚĆ NA ZAKRĘTACH

Którą linię śledzić podczas pokonywania zakrętów? Zobacz na mapie, jak przedwczesne lub spóźnione decyzje o osiągnięciu wierzchołka zakrętu wpływają na ogólną szybkość przejazdu.

BIEŻĄCE DANE OKRĄŻEŃ

Urządzenie Garmin Catalyst śledzi czas najlepszego okrążenia na torze, adaptacyjny czas delta, liczbę okrążeń i czas całej sesji.

MONTAŻ W KABINIE

Zamocuj urządzenie Garmin Catalyst wewnątrz kabiny za pomocą dołączonej przyssawki o dużej wytrzymałości lub dołączonego uchwytu przykręcanego.

Zobacz, jak Ci poszło i co możesz zrobić lepiej.

OKREŚL OBSZARY DO POPRAWY

Po zakończeniu sesji możesz natychmiast przejrzeć dane wydajności w urządzeniu, aby sprawdzić, które obszary jazdy wymagają najwięcej pracy.

AUTOMATYCZNA INTERPRETACJA

Urządzenie Garmin Catalyst samo analizuje dane. Nie ma więc potrzeby pobierania danych do komputera. Nie ma też uciążliwych i skomplikowanych wykresów, które wymagają wiele czasu, aby je poprawnie przeanalizować.

TRENING ADAPTACYJNY

W prosty sposób porównuj dane wydajności z różnych sesji i natychmiast otrzymuj sugestie doczytujące obszarów, w których możesz się poprawić.

BAZA DANYCH TORÓW

Urządzenie Garmin Catalyst jest wyposażone w fabrycznie załadowaną bazę danych zawierającą tory z całego świata. Umożliwia ono również użytkownikom łatwe dodawanie torów do tej bazy danych.

ZDALNA KAMERA

Dołączona do zestawu zdalna kamera rejestruje wyraźny, ostry obraz w jakości HD, który można odtwarzać w urządzeniu dzięki zsynchronizowanym w czasie nakładkom pokazującym prędkość, dane okrążeń i wiele innych parametrów.

DANE NA ŻĄDANIE

Przejrzyj szczegółowe dane wydajności na 7-calowym urządzeniu Garmin Catalyst lub uzyskaj dostęp do podsumowania danych w urządzeniu mobilnym lub komputerze za pomocą aplikacji Garmin Connect™.

UWAGA: to urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku rekreacyjnego na torze wyścigowym. Urządzenia nie należy używać na drogach publicznych. Niezastosowanie się do niniejszego ostrzeżenia może doprowadzić do wypadku, a w rezultacie do uszkodzenia mienia, poważnych obrażeń ciała lub śmierci. Użytkownik jest odpowiedzialny za użytkowanie urządzenia w sposób bezpieczny i rozważny.
Wymaga kasku lub słuchawek (do nabycia oddzielnie) z obsługą technologii Bluetooth.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl