Smartwatch Garett Gps 3 różowy

Dostępność: brak towaru
Cena: 439,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 439.00

ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Smartwatch Garett dla Seniora

Zegarek smartwatch to doskonały sposób na zorganizowanie Jesieni Życia, zarówno dla tych seniorów, u których wzrasta zapotrzebowanie na komfort, jak też i dla tych, którzy lubią podkreślać swoją sprawność. Smartwatch Garett oferuje niezwykle cenne funkcje, które zapewnią starszym osobom poczucie samodzielności i jednocześnie zwiększą ich bezpieczeństwo. W naszej kolekcji Garett dla Seniora, zarówno smartwatch męski, jak i damski, wyposażone zostały m.in. w lokalizator GPS (błyskawiczne zlokalizowanie zegarka), przycisk SOS oraz telefon komórkowy.

W trosce o zdrowie

Za pomocą aplikacji integrującej smartwatch Seniora ze smartfonem jego opiekuna, można w każdej chwili sprawdzić tętno starszej osoby, a umożliwia to wbudowany pulsometr. Senior rzecz jasna może to także zrobić osobiście. W smartwatchu można również ustawić cykliczne przypomnienia, informujące np. o porze brania leków.

Nasze smartwatche same wzywają pomoc!

Smartwatch Garett dla Seniora wyposażony został w czujnik upadku, który natychmiast, po zarejestrowaniu wstrząsu, wysyła sygnał alarmowy do opiekuna (do trzech numerów jednocześnie) i automatycznie nawiązuje połączenia telefoniczne. W przypadku braku kontaktu z posiadaczem zegarka, można włączyć funkcję podsłuch, przekazującą odgłosy z otoczenia. Lokalizacja GPS pozwoli na błyskawiczną pomoc, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.

Smartwatch GPS – ochrona niezależności Seniora

Wielu Seniorów źle toleruje nadmierną troskę o swoją osobę. Lokalizator GPS jest w tym przypadku rozwiązaniem idealnym, ponieważ pozwala na dyskretny monitoring. Prześledzenie na mapie przebytej drogi, a także błyskawiczne zlokalizowanie posiadacza zegarka, może niejednokrotnie zapobiec poważnym problemom.

Wezwanie pomocy

W sytuacji kryzysowej nawet wybranie numeru może sprawić trudność. Dlatego nasze smartwatche wyposażone zostały w przycisk SOS, którym Senior może włączyć alarm w telefonie opiekuna i automatycznie nawiązać połączenie telefoniczne (nawet z trzema numerami). Dodatkowa funkcja podsłuch umożliwia opiekunowi rejestrację odgłosów z otoczenia Seniora.

Praktyczny i wygodny telefon

Telefon w zegarku, to telefon, który jest stale na wierzchu, stale do dyspozycji i niełatwo go zgubić, bo jest przypięty. Jest też dyskretnie kontrolowany za pomocą smartfona opiekuna, który może dokonywać ustawień (lista kontaktów, powiadomienia etc.). Zegarek smartwatch z telefonem obsługuje karty SIM wszystkich operatorów.

O kondycję warto dbać całe życie!

Monitor braku aktywności może być doskonałym bodźcem mobilizującym do zażycia odrobiny ruchu. Przebytą drogę, a także spalone w jej trakcie kalorie, pokaże wbudowany krokomierz, natomiast monitor snu dostarczy cennych informacji o długości oraz jakości snu posiadacza zegarka.

Chroniona obudowa!

Smartwatch Garett dla Seniora wyposażony został w wodoodporną obudowę, certyfikowaną stopniem ochrony IP55. Doskonale znosi warunki deszczu oraz śniegu, a także nie wymaga zdejmowania podczas mycia rąk lub prac domowych (np. mycie naczyń).

Smartwatch Seniora pod pełną kontrolą opiekuna

Darmowa aplikacja, którą należy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, umożliwia całkowitą integrację smartwatcha ze smartfonem opiekuna. Opiekun może dokonywać zdalnie wszelkich ustawień oraz konfiguracji smartwatcha, a także monitorować działanie jego funkcji. Do pełnej obsługi smartwatcha niezbędna jest karta SIM dowolnego operatora.

 

Opinie o produkcie (0)

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl