Włączanie trybu demonstracyjnego
Włączanie trybu demonstracyjnego

W związku z art. 34 ust. 4, ustawy o prawach konsumenta, "Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy". 

W przypadku urządzeń firmy Garmin za zmniejszenie wartości urządzenia uważa się zlokalizowanie sygnału gps, a także zarejestrowanie urządzenia w jakimkolwiek serwisie internetowym firmy Garmin.

W momencie ustalenia pozycji w urządzeniu zapisywana jest data na podstawie której serwis firmy Garmin może sprawdzić, że urządzenie było już używane. W związku z tym nie możemy takiego urządzenia sprzedać ponownie jako nowe, bo byłoby to niezgodne z prawdą. Używane urządzenie musi zostać wymienione przez serwis na nowy egzemplarz co wiąże się z dodatkową opłatą. Cennik pogwarancyjnej wymiany urządzeń można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z serwisem firmy Garmin z siedzibą w UK. Telefon kontaktowy to 00 800 44 12 454 (darmowe połączenie z telefonu stacjonarnego). 

W związku z powyższym urządzenia firmy Garmin zostały wyposażone w możliwość wyłączenia GPS i włączenia tzw. trybu demonstracyjnego. Włączenie trybu pokazowego pozwala sprawdzić działanie urządzenia bez naruszania art 34 ust 4. 

Informację o tym w jaki sposób w danym urządzeniu włączyć tryb demonstracyjny znajdziesz w instrukcji obsługi lub w dzwoniąc na infolinię techniczną 00 800 44 12 454. 

 

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie. Łódź, Kilińskiego 122/128

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl