Opcje przeglądania
Producent
Liczy kroki
Bateria wystarcza na cały rok
Powiadomienia z telefonu
Obsługa GPS
Nadgarstkowy pomiar tętna
Wbudowane aplikacje sportowe GPS
Monitorowanie snu
Specjalnie dla dzieci
Garmin Pay
Pamięć na muzykę w zegarku
Kolorowy ekran
Pulse Ox
Cena
  • od
    do

Monitory aktywności Garmin

Monitory aktywności to funkcjonalne gadżety osobiste przeznaczone zarówno dla zaawansowanych sportowców, osób trenujących, uprawiających aktywny styl życia, jak i dla początkujących. Monitorowanie własnej kondycji ma duże znaczenie dla dostosowania rodzaju i obciążenia treningu, pomaga określić stan zdrowia, który monitorowany jest praktycznie przez całą dobę. 

Monitory aktywności z serii  Garmin Vivofit 4 to minimalistyczne, nowoczesne urządzenia na rękę, posiadające baterię zdolną do działania przez ponad rok, dlatego możesz zapomnieć o potrzebie jego ładowania. Wyświetlacz jest zawsze włączony, kolorowy i w pełni konfigurowalny. Urządzenia mogą być zanurzane w wodzie, można w nich pływać czy brać prysznic. Synchronizacja zegarka z Garmin Connect pozwoli na zapisywanie swoich aktywności czy brać udział w wielu wyzwaniach. Podstawowe funkcje zegarka to: zliczanie kroków, dystansu, spalonych kalorii, monitoring snu. Bez problemu nadasz zegarkowi osobistego charakteru dzięki wymienialnym paskom, zmianom kolorów motywów czy tarczy zegarka. W dodatku możesz liczyć na praktyczne funkcje jak alarm, lub skorzystać z widżetów jak chociażby dotyczący prognozy pogody. Monitor aktywności automatycznie wykrywa rodzaj uprawianych aktywności jak bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, ćwiczenia na maszynie eliptycznej i zapisuje Twoje osiągnięcia. 

Jeśli posiadasz dzieci możesz zachęcić je do aktywności dzięki opasce Vivofit jr. i Vivofit jr. 2. Są to modele dedykowane najmłodszym pasjonatem zdrowego stylu życia. Urządzenia posiadają atrakcyjne wizualnie, kolorowe opaski i są bardzo łatwe w obsłudze. Dedykowana mobilna aplikacja pozwoli zarządzać obowiązkami dziecka, za które może uzyskać uzgodnioną nagrodę. Aplikacja pozwoli także na przypomnienie dzieciom o wyznaczonych im zadaniach i obowiązkach do wykonania jak wykonanie pracy domowej, umycie zębów itp.  

Jeśli potrzebujesz zaawansowanych informacji na temat swojego stanu zdrowia i kondycji postaw na serię opasek Garmin Vivosmart 4. Otrzymasz dzięki tym smukłym urządzeniom zaawansowane dane dotyczące Twojego snu, w tym fazy REM. Pulsoksymetr dostarczy informacje dotyczące natlenienia krwi. Szeroka analiza kondycji i stanu zdrowia dzięki mierzeniu pulsu, wysiłku, pułapu tlenowego, monitoringowi energii innym funkcjom pozwoli na realizacje planów treningowych bardziej dostosowanych do aktualnej formy. Monitor energii wskaże Ci także rezerwy energii na podstawie zbieranych danych, co znacząco ułatwi planowanie swoich aktywności i zadań, a także zoptymalizuje czas aktywności i odpoczynku.

Dla zaawansowanych sportowców dobrym wyborem będzie inteligentny monitor aktywności z serii Vivosport. To zaawansowane opaski z funkcją GPS, które pozwolą na szczegółowe ,monitorowanie aktywności tak w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu. Zapisanie danych z ćwiczeń jak bieganie, chodzenia, jazda na rowerze czy ćwiczeń siłowych lub cardio, pozwoli na ich szybką analizę. Vivosport dzięki całodobowemu pomiarowi tętna, wskazuje dwa kluczowe czynniki kondycji jak pułap tlenowy i wiek sprawnościowy, które będą się poprawiać wraz z kolejnymi treningami. 

Monitorowanie aktywności

Garmin Vivofit jr. 3 Marvel Iron Man 010-02441-11 Garmin Vivofit jr. 3 Marvel Iron Man 010-02441-11
Producent: Garmin
Cena:

329,00 zł

zobacz więcej
Garmin Vivofit jr. 3 Moro 010-02441-00 Garmin Vivofit jr. 3 Moro 010-02441-00
Producent: Garmin
Cena:

316,00 zł

zobacz więcej
Garmin Vivofit jr. 3 Różowe Kwiaty 010-02441-01 Garmin Vivofit jr. 3 Różowe Kwiaty 010-02441-01
Producent: Garmin
Cena:

329,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 728 994 333
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl