Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

URZĄDZENIA TYPU WEARABLE DLA KOBIET

Jeśli chodzi o wybór smartwatcha, należy wziąć pod uwagę wiele czynników: dopasowanie, styl, funkcje i materiały, z których został wykonany. Nie istnieje uniwersalny rozmiar ani model. Kobietom może spodobać się zegarek z wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, monitorowaniem poziomu stresu i monitorowaniem stanu zdrowia dla kobiet. Albo zegarek przystosowany do wielu aktywności – od jogi, przez bieganie, po golf. Jeśli też tak uważasz, czytaj dalej.

Dla kobiet

Garmin Lily Sport Kremowozłota ramka, bladoróżowa koperta i silikonowy pasek 010-02384-13 Garmin Lily Sport Kremowozłota ramka, bladoróżowa koperta i silikonowy pasek 010-02384-13
Producent: Garmin
Cena:

793,00 zł

Cena regularna: 919,00 zł

Najniższa cena: 799,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
 
Kobieta w domowej siłowni z zegarkiem Garmin.

URZĄDZENIA TYPU WEARABLE DLA KOBIET

Jeśli chodzi o wybór smartwatcha, należy wziąć pod uwagę wiele czynników: dopasowanie, styl, funkcje i materiały, z których został wykonany. Nie istnieje uniwersalny rozmiar ani model. Kobietom może spodobać się zegarek z wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, monitorowaniem poziomu stresu i monitorowaniem stanu zdrowia dla kobiet. Albo zegarek przystosowany do wielu aktywności – od jogi, przez bieganie, po golf. Jeśli też tak uważasz, czytaj dalej.

monitoruj poziom stresu za pomocą smartwatcha Garmin.

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD STRESEM

Wszechobecna w dzisiejszym społeczeństwie presja robienia wszystkiego może generować dużo stresu. Co gorsza, stres wpływa na kobiety inaczej niż na mężczyzn i może prowadzić do depresji i nerwicy, podnosić tętno i ciśnienie, powodować przybieranie na wadze, a także być źródłem problemów z płodnością i menstruacją. Na szczęście smartwatche Garmin monitorują poziom stresu przez całą dobę, więc wiesz, kiedy zaczynasz się stresować i możesz temu szybko zaradzić.

Weź głęboki wdech

WEŹ GŁĘBOKI ODDECH

Kiedy zaczniesz się stresować, świadome oddychanie może pomóc Ci odzyskać spokój. Niezależnie od tego, czy chcesz ograniczyć stres, poprawić swoją kondycję psychiczną, zwiększyć wydajność w pracy czy też przygotować się do snu, świadome oddychanie może Ci pomóc. Aktywność świadomego oddychania obejmuje trzy techniki oddychania: uspokajającą, uspójniającą oraz zapewniającą relaks i skupienie.

Nadążaj za swoim cyklem

NADĄŻAJ ZA SWOIM CYKLEM

Cykl menstruacyjny może stanowić wskaźnik ogólnego zdrowia, — Więc niezależnie od tego, czy masz okres regularnie czy nieregularnie, wkraczasz w menopauzę czy też nie masz okresu, monitorowanie fizycznych i emocjonalnych objawów, które odczuwasz, może pomóc Ci uzyskać całościowy wgląd w stan zdrowia. Funkcja Śledzenie cyklu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect™ sprawia, że masz te informacje w zasięgu ręki. Wystarczy sparować zegarek ze zgodnym smartfonem. Jeśli jesteś w ciąży, możesz nadal monitorować stan swojego organizmu za pomocą funkcji monitorowania ciąży. Każdego dnia możesz rejestrować swoje samopoczucie i śledzić ruchy dziecka oraz uzyskiwać informacje o zmianach zachodzących w Twoim ciele, ćwiczeniach i diecie, które mogą pomóc, a także korzystać z wielu innych funkcji.

Ładowanie baterii

NAŁADUJ BATERIE

Monitor energii Body Battery™ pozwala sprawdzić, ile energii Ci pozostało, i pomaga znaleźć zależność między poziomem energii a stresem, odpoczynkiem, snem i aktywnością fizyczną. Im większa liczba (od 0 do 100), tym lepsza jest Twoja zdolność skupienia się, podejmowania wyzwań i regeneracji. Należy jednak pamiętać, że niski poziom energii pod koniec dnia jest zjawiskiem normalnym – oznacza to po prostu zużycie dostępnej energii. Należy wtedy odpocząć i zregenerować się.

Jak dobry był Twój sen

JAK DOBRY BYŁ TWÓJ SEN?

Niezależnie od przyczyny bezsenności nie tylko borykasz się z tym problemem. Czy wiesz, że kobiety są o 40% bardziej narażone na bezsenność niż mężczyźni? Oprócz tego, jak pokazują badania, kobiety potrzebują więcej snu. Poznanie jakości swojego snu może pomóc Ci podjąć odpowiednie kroki do jej poprawy. Wybrane urządzenia firmy Garmin zapewniają informacje o śnie, takie jak rozkład faz snu, wykaz ruchu podczas snu1, oddychanie i częstotliwość oddechu oraz pomiary pulsoksymetru2 informujące o poziomach natlenienia krwi. Każdego ranka otrzymasz pełny obraz snu ostatniej nocy w aplikacji Garmin Connect. Niektóre zegarki zapewniają również ocenę snu i dane analityczne.

Ostrzeżenie o wykryciu wypadku na zegarku fitness Garmin noszonym przez kobietę.

RUSZAJ PRZED SIEBIE BEZ OBAW

Jak wiadomo – ruch na świeżym powietrzu to zdrowie – jednak kobiety podczas tego typu aktywności często martwią się o swoje bezpieczeństwo. To często kluczowy czynnik przy wyborze odpowiedniego miejsca lub pory dnia na aktywność na świeżym powietrzu. Tutaj przydają się nasze wbudowane funkcje bezpieczeństwa i śledzenia. W przypadku poczucia zagrożenia lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje pomocy i wykrywania zdarzeń wysyłają wiadomość z informacją o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych, jeśli zegarek jest sparowany ze zgodnym smartfonem3.

Kobieta z zegarkiem sportowym podczas treningu.

DODAJ TROCHĘ RUCHU

Dodanie kolejnej rzeczy do listy zadań może wydawać się niemal niemożliwe, jednak odrobina ruchu to dobry sposób na zadbanie o siebie. Nasze smartwatche mają ponad 20 wbudowanych aplikacji sportowych zawierających ponad 75 bezpłatnych treningów, które można zrealizować na siłowni lub w domu. Lubisz jogę? Trochę się porozciągaj i skup się na oddychaniu. Wolisz podnosić ciężary? Realizuj treningi, korzystając z bezpłatnych animacji, które poprowadzą Cię przez każdy etap. Chcesz przebiec półmaraton? Skorzystaj z adaptacyjnych planów treningowych w ramach Garmin Coach. Cokolwiek lubisz robić, pamiętaj, by znaleźć czas na dbanie o zdrowie.

 
 

ZOBACZ NASZE URZĄDZENIA STWORZONE DLA KOBIET

Jeśli podobają Ci się powyższe funkcje, spodobają Ci się te smartwatche.

Lily™

Mały, stylowy smartwatch

SKLEP

vívomove® Series

Tradycyjny styl zegarka analogowego z inteligentnymi funkcjami

SKLEP

Venu® 2

Żyj w harmonii z umysłem i ciałem

SKLEP

Venu® Sq

Monitorowanie stanu zdrowia i funkcje fitness pomogą Ci utrzymać aktywny styl życia

SKLEP

fēnix® 6S

Najlepsze urządzenie do uprawiania sportu w terenie

SKLEP

Approach® S42

Przyda się na polu golfowym i poza nim

SKLEP

Forerunner® 245 Music

Biegasz? Przejdź na kolejny poziom!

SKLEP
 
 
 

Monitor aktywności Garmin ratuje kobietom życie

Jak Garmin dba o Twoje bezpieczeństwo podczas biegania

TWÓJ ZEGAREK. NA TWOICH ZASADACH.

Stworzone przez Ciebie, stworzone dla Ciebie

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 728 994 333
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl