Nowość XERO® C1 PRO CHRONOGRAF 0
Nowość XERO® C1 PRO CHRONOGRAF

Chronograf Xero C1 Pro ułatwia obliczenia balistyczne. To nowoczesn, kompaktowe urządzenie, które mieści się w tylnej kieszeni, mierzy strzały z prędkością od 100 fps do 5000 fps i dostarcza danych potrzebnych do udoskonalenia wyposażenia. Konfiguracja jest prosta i intuicyjna dzięki konstrukcji obsługiwanej za pomocą przycisków. Aplikacja ShotViewu możliwia porównanie prędkości każdego strzału, śledzenie odchyleń i nie tylko.

 

Obejrzyj film XERO C1

 

Wbudowany akumulator litowo-jonowy działa do 6 godzin (2000 strzałów) na jednym ładowaniu zapewniając wystarczająco dużo czasu do pracy na strzelnicy.

 

 

 

KOMPATYBILNA APLIKACJA: 

Aplikacja ShotView

DOSKONAŁE NARZĘDZIE NA STRZELNICY

Bezpłatna aplikacja ShotView na smartfony została zaprojektowana do użycia z chronografem Xero C1 Pro, aby pomóc w rejestrowaniu, sortowaniu i przeglądaniu parametrów zapisanych strzałów.

OFERUJE MIĘDZY INNYMI:

ANALIZA STRZAŁÓW: Pzegląd danych wyjściowych - takich jak prędkość, odchylenie, rozrzut, energia kinetyczna i inne - dla każdego strzału.

ŁATWA W UŻYCIU: Po zakończeniu każdej sesji na chronografie Xero C1 Pro, jest ona płynnie synchronizowana z aplikacją ShotView w celu przeglądu i edycji.

ORGANIZACJA SESJI: Możliwość przeglądania, sortowania i filtrowania wszystkich zarejestrowane sesje w zakładce Sesje. Dane ostatnich sesji i analizy są szybko dostępne z zakładki Home. Dane można nawet wyeksportować do pliku .csv.

SZCZEGÓŁY, KTÓRE ROBIĄ RÓŻNICĘ: Możliwość dodania notatek i zapisania szczegółów, takich jak strzały z czystej lub zimnej lufy, użycie tłumika, warunki pogodowe i inne.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 728 994 333
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl