Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kamera samochodowa Garmin

Kamery samochodowe Garmin z serii Dash Cam to doskonały towarzysz podróży. Te niewielkie urządzenia nie rzucają się w oczy, ale za to rejestrują wszystko, co dzieje się na drodze. Podłącz kamerę samochodową i bądź bezpieczny w trakcie jazdy. Dash Cam nagrywa i automatycznie zapisuje filmy w razie, gdyby doszło do wypadku. Co więcej, niektóre modele mają funkcję sterowania głosowego, alerty dla kierowców oraz wiele innych, przydatnych możliwości.

Sprawdź, jakie jeszcze funkcje ma kamera samochodowa Garmin — Dash Cam.


Garmin kamery samochodowe — dyskretne urządzenia z wieloma funkcjami

Dash Cam to kamery samochodowe, dzięki którym będziesz mógł wygodnie rejestrować zdarzenia na drodze. Szerokie pole widzenia (140 stopni) umożliwia urządzeniu uchwycić w kadrze otoczenie, w tym większość ruchu po bokach. Kamera ma również moduł GPS, więc prócz zdarzeń na drodze, zapisuje się również dokładny czas oraz miejsce zdarzenia. Co więcej, kamera samochodowa Garmin rejestruje nagrania w trybie pętli, dzięki czemu zapisuje wszystkie ważne zdarzenia. Możesz je odtwarzać na wyświetlaczu kamery lub przeglądać je na telefonie. W tym drugim przypadku potrzebujesz zainstalować aplikację Garmin Drive.

Pamiętaj, że możesz sterować kamerą samochodową za pomocą poleceń głosowych. Mówiąc OK Garmin, zapisujesz nagranie lub zdjęcie, rozpoczynasz lub zatrzymujesz rejestrowanie dźwięku, a także możesz włączyć lub zatrzymać nagrywanie Travelapse.


Jakie jeszcze możliwości ma Dash Cam?

Kamera samochodowa Dash Cam pozwala:

  • automatycznie rejestrować i zapisywać nagrania zdarzeń,
  • sterować nagraniami i odtwarzać je na kamerach na smartfonie,
  • generować alerty dla kierowców, które ostrzegają przed kolizją, o opuszczeniu pasa ruchu lub o odblokowaniu ruchu drogowego dla poprawienia orientacji na drodze.

Kamery

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 728 994 333
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl