Garmin Approach - zegarki golfowe

Uprawiasz golf i chciałbyś podnieść swoje osiągi na wyższy stopień. Potrzebujesz wsparcia poprawiającego komfort gry? Mogą zainteresować Cię autentyczne zegarki golfowe zaprojektowane z myślą o aktywnych golfistach. Garmin Approach to seria eleganckich zegarków golfowych z dużym, wyraźnym wyświetlaczem, czytelnym w pełnym świetle słonecznym i bardzo prostym i intuicyjnym interfejsem. 

W zegarkach serii Garmin Approach wgranych jest ponad 40 000 pól golfowych z całego świata. Otrzymasz także aktualizację pól, na których grasz najczęściej. Dzięki mapom pól golfowych możesz zobaczyć dokładne odległości do greenów, doglegów, hazardów i innymi, którymi jesteś zainteresowany. Wgrane mapy są kolorowe i łatwe do odczytu. Zegarki wyposażone są w funkcję AutoShot, która śledzi wszystkie lokalizacje uderzeń i zapisuje odległości, które można analizować po grze za pośrednictwem serwisu Garmin Connect™. Oprócz standardowego dystansu możesz posiłkować się dystansem "plays like", który uwzględnia różnice wysokości. Informacje te pozwolą na dobranie najbardziej odpowiedniego kija do danego uderzenia.

Zegarki Garmin Approach wyświetlają kluczowe dla graczy informacje, dzięki czemu można szybko i dokładnie zareagować. Na pewno dobrym wsparciem będą funkcje automatycznego wykrywania pola, czy automatycznego przechodzenia między dołkami. 

Skorzystaj w zegarku golfowym z funkcji Green View, która pokaże Ci kształt  pola na którym możesz ręcznie ustawić chorągiewkę, natomiast funkcja PinPointer pokaże kierunek do dołka, nawet jeśli znajdujesz się za przeszkodami.

Możesz także skorzystać z aplikacji Garmin Golf i dołączyć do rankingu pozostałych golfistów grających na tych samych polach. Każde pole ma swój ranking, do którego możesz dołączyć i porównywać swoje osiągi ze znajomymi. Aplikacja pozwala także na stworzenie własnego turnieju i zaproszenie innych graczy do wzięcia udziału. Wirtualne turnieje z pewnością zwiększą emocje podczas gry. 

Nie tylko funkcje golfowe

Choć zegarki Garmin Approach zaprojektowane są z myślą o grze w golfa, nie oznacza to wcale, że zegarek straci swoją użyteczność poza polem golfowym. W dalszym ciągu będziesz posiadał synchronizację ze swoim telefonem, otrzymasz powiadomienia dotyczące połączeń, smsów, maili, innych alertów. Funkcje zegarka możesz rozbudować za pomocą dodatkowych aplikacji i widżetów. Fabrycznie wgrane profile aktywności pomogą Ci także kontrolować inne treningi jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie i wiele innych sportów. 

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl