Filtruj
Producent
Cena
 • od
  do

Nawigacja dla ciężarówek Garmin – sprzęt dla profesjonalistów

Kupując nawigację GPS, należy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami. Innej nawigacji będzie potrzebował niedzielny kierowca, a innej profesjonalista, czyli w tym przypadku kierowca ciężarówki. Nawigacja dla kierowcy ciężarówki ma ogromne znaczenie, strata czasu spowodowana doborem nieodpowiedniego urządzenia bywa często na tyle duża, że ciężko jest nadrobić opóźnienia w trasie.

Nawigacja dla ciężarówek powinna uwzględniać indywidualne parametry jak, chociażby lokalizacja ramp do załadunku/rozładunku, drogę dojazdową do danego miejsca, czy ostrzeżenia o wjeździe na drogę z ograniczeniami dla ciężarówek itp.

W ofercie sklepu GPS ŁÓDŹ mamy nawigacje dla ciężarówek Garmin. To jedna z najlepszych marek na rynku, a jej urządzenia potrafią spełnić oczekiwania każdego profesjonalisty.

nawigacja dla ciężarówek Garmin

Nawigacje dla ciężarówek – dlaczego Garmin?

Najlepsze modele nawigacji dla ciężarówek Garmin wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia jak wbudowana kamera samochodowa, bezpłatne i bezterminowe aktualizacje map czy Digital Traffic poprzez DAB.

To też inteligentny sprzęt, którego oprogramowanie potrafi niestandardowo wyznaczać trasy dla ciężarówek, uwzględniając przy tym masę oraz rozmiar pojazdów.

Wielofunkcyjny GPS dla kierowców ciężarówek

Kierowca ciężarówki spotyka się z większą ilością problemów niż kierowca samochodu. Musi pamiętać o ograniczeniach prawnych, architektonicznych oraz możliwościach pojazdu. Dlatego nawigacje dla ciężarówek Garmin ciągle pokazują ostrzeżenia o problemach na drogach, wysokościach mostów, limitach masy, ostrych zakrętach, stromych nachyleniach oraz innych aspektach, dzięki czemu kierowcy ciężarówki pracuje się wygodniej i bezpieczniej.

Nawigacje dla ciężarówek Garmin można sparować ze smartfonem i korzystać z niej jak z zestawu głośnomówiącego. Urządzenie posiada zarówno mikrofon i głośnik, a także funkcję głosowego sterowania, więc korzystanie z niej jest proste i wygodne.

Urządzenia nawigacyjne dla ciężarówek marki Garmin to sprzęt, w który powinien wyposażyć się każdy profesjonalista, by poczuć komfort jazdy z zaawansowaną nawigacją GPS.

  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • gps.lodz.pl – GPS dla Ciebie. Łódź, Kilińskiego 122/128

  • Tel.:728-994-333
  • E-mail:sklep@gps.lodz.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl